BMX

Hobby

bmx

rower bmx

rowery


Rowery BMX

Fot. sxc.hu

BMX rower wyczynowy. Czy najlepszy dla ciebie? Przeczytaj i sprawdź

BMX czyli Bicycle Moto Cross to małe rowery o 20 calowych kołach i malej ramie z charakterystyczną kierownicą.Tak naprawdę przypomina rower dziecięcy, a dla dorosłego człowieka jest bardzo niewygodny. Mimo to pod względem standardu części różni się diametralnie od roweru dla najmłodszych. BMX znajduje zastosowanie przede wszystkim do wyścigów z przeszkodami po utwardzanych drogach oraz freestyle-u, czyli jazdy dowolnej obejmującej wszelkiego rodzaju akrobacje w powietrzu. Ze względu na niewygodną „normalną” jazdę, rower ten nie nadaje się do jazdy miejskiej czy rekreacyjnej. Więc dla kogo jest BMX? Na pewno dla osób lubiących adrenalinę i szaleństwo.

Inne typy rowerów


1 / 52 / 53 / 54 / 55 / 5 (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Skomentuj

Your email is never published nor shared.

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 
 • Zobacz też

  Strój sportowy - wybieraj mądrze

  Strój do ćwiczń fitness

  Kiedyś wystarczyły dresy lub krótkie spodenki i koszulka, dzisiaj nie jest to takie oczywiste. Ile dyscyplin sportu tyle rodzajów sportowych strojów.

  MTB (rower górski)

  Rower górski MTB

  Rower górski to ogólna nazwa kilku typów rowerów dostosowanych do jazdy w terenie. Czy jest to rower dla ciebie? Sprawdź

  Rower szosowy / kolarzówka

  rower kolarzówka

  Rower szosowy nazywany jest popularnie kolarzówką. Czy jest to rower dla ciebie?

  Twoje dziecko, bezpieczne w podróży

  bezpieczeństwo dziecka

  Wakacje to czas rodzinnych wyjazdów. Jak pojechać w wakacyjną podróż z dzieckiem, by zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo?

  Podróże, wakacje i oszczędzanie? To możliwe!

  Źródlo: pexels.com

  Czy podróżując można oszczędzać? Tak! Wystarczy wszystko zaplanować, zrobić odpowiednie rozeznanie i porównać oferty. Ile możecie zaoszczędzić? Nawet kilkaset złotych!

 • Bądź na bieżąco