Budowa i zakup

Projekt domu

Jak wybrać projekt domu

Budowa i zakup

Dom, to inwestycja na lata, dlatego ważne jest, aby została dobrze przemyślana. Zanim wybierzesz najlepsze rozwiązanie dla swojej rodziny, zwróć uwagę na kilka istotnych elementów.

Zakup mieszkania

Mieszkanie od dewelopera - 10 pytań

Budowa i zakup

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania od dewelopera, odpowiedz sobie na kilka pytań, które pozwolą Ci usystematyzować myśli, określić swoje cele, nakreślić listę oczekiwań i sprecyzować, na czym zależy Ci najbardziej.

Wilgoć w domu

10 słabych punktów każdego domu

Budowa i zakup

Budując dom nie zapomnij o tym. 10 słabych punktów domu, przez które przedostaje się wilgoć.

Urządzanie samodzielnej toalety, wskazówki

Budowa i zakup

Osobna toaleta to idealne rozwiązanie, gdy w domu jest więcej niż dwoje domowników. O czym pamiętać projektując taką łazienkę, by była funkcjonalna?

Zakup mieszkania. Porady architekta. Cz.2

Budowa i zakup

Lokalizacja i miejsce parkingowe - dwa ważne elementy przy wyborze mieszkania. A jakie są pozostałe?

Zakup mieszkania. Porady architekta. Cz.1

Budowa i zakup

Znając już swoje zasoby finansowe i mając konkretne lokale na oku, mamy nadzieję, że to wybrane będzie trafną inwestycją na przyszłość. W końcu przechodzimy do oglądania spośród wybranych mieszkań.

Plusy i minusy mieszkań od dewelopera

Budowa i zakup

Deweloperzy szaleją z budową nowych mieszkań. Czy jednak zawsze zakup "świeżynki" jest dobrym pomysłem? Nie kupuj kota w worku! Sprawdź najpierw plusy i minusy takiego mieszkania.

Mieszkanie dla studenta - jak je znaleźć i gdzie szukać?

Budowa i zakup

Wakacje dla studentów to czas odpoczynku od nauki na blisko trzy miesiące. Ale ci, którzy jeszcze nie znaleźli sobie lokum na nowy rok akademicki muszą się liczyć z krótszą przerwą.

Planujesz kupno mieszkania? O tym musisz pamiętać

Budowa i zakup

To ważna, jak nie najważniejsza biznesowa decyzja w życiu. Bo po pierwsze to duży wydatek po drugie, jeśli nie mamy gotówki, decyzja kredytowa na lata.

Co decyduje o cenie i atrakcyjności mieszkania od dewelopera?

Budowa i zakup

Kupując mieszkanie od dewelopera, bierzemy pod uwagę nie tylko cenę. Patrzymy również na to, czy mieszkanie jest dopasowane do naszego stylu życia i potrzeb.