Jak myć kieliszki

Kuchnia

kieliszki

wino


Niby sprawa prosta ale ilu z nas zdarzyło się potłuc kieliszki w zmywarce. Zobacz prostą ikonografikę, o czym pamiętać, myjąc kieliszki.

Kieliszki i inne delikatne, szklane naczynia możemy myć ręcznie lub w zmywarce. W tym drugim przypadku należy uważać na to, jak kieliszki są ustawione i jaki program uruchamiamy. Nie bez znaczenia jest też sam kieliszek. Naczynia posiadające dekoracje malowane ręcznie najlepiej zmywać ręcznie. W przeciwnym wypadku malowidło może zejść z powierzchni kieliszka lub zostać trwale uszkodzone.

Poniżej znajdziesz krótką ikonografikę dotyczącą tego, jak myć kieliszki i na co zwrócić uwagę zarówno podczas ręcznego mycia naczyń, jak i mycia w zmywarce.

Jak zmywać kieliszki

Źródło: Electrolux


1 / 52 / 53 / 54 / 55 / 5 (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Skomentuj

Your email is never published nor shared.

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 
 • Zobacz też

  Rodzaje kieliszków do wina

  Kieliszki do wina

  Jest ich wiele a każdemu rodzajowi wina odpowiada odpowiedni kształt. Kieliszki do wina. Zobacz prostą ikonografikę.

  Kiedy mogę jechać po alkoholu

  Kiedy mogę jechać po alkoholu

  Każdy, kto ma prawo jazdy prędzej czy później zada sobie pytanie: kiedy mogę jechać po alkoholu? Jednoznacznej odpowiedzi na nie nie ma, choć zdrowy rozsądek podpowiada – piłeś? nie jedź.

  Jakie wino wybrać do posiłku? Kilka prostych zasad

  Źródło: sxc.hu

  Jakie wino do posiłku będzie najodpowiedniejsze? Jakie wino będzie najlepsze do mięsa, a które do ryby? Oto kilka prostych wskazówek.

  3 przepisy na koktajl z truskawek

  Koktajl z truskawek

  Koktajl z truskawek, to jeden z sezonowych hitów. Można go przyrządzić wg klasycznego przepisu, albo w nieco innej wersji.

  Dieta bezglutenowa: celiakia

  Dieta bezglutenowa

  Dieta bezglutenowa, to nie tylko sposób odżywiania osób chorych na celiakię, ale również rodzaj "mody spożywczej". Czy wiesz, czym jest gluten, dlaczego szkodzi i czy na pewno dla ciebie też jest groźny?

 • Bądź na bieżąco