Jak płacić za granicą aby nie przepłacić

Finanse

karta debetowa

karta kredytowa

konto bankowe

konto osobiste

urlop

wakacje


Źródło: comperia.pl

Fot. Źródło: comperia.pl

Mimo możliwości płacenia kartą za granicą, bardzo wielu z nas, w czasie wakacji za granicą decyduje się na płacenie tylko gotówką.

Płatność kartą jednak jest nieco wygodniejsza i bezpieczniejsza. Pytanie tylko, jaką kartę wybrać, by nie stracić za dużo na wymianie walut. Na to pytanie może pomóc poniższa ikonografika, będąca podsumowaniem raportu serwisu finansowego comperia.pl.

Źródło: comperia.pl

Źródło: comperia.pl. Pełny raport znajdziesz na LINK


1 / 52 / 53 / 54 / 55 / 5 (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Skomentuj

Your email is never published nor shared.

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 
 • Zobacz też

  Podróże, wakacje i oszczędzanie? To możliwe!

  Źródlo: pexels.com

  Czy podróżując można oszczędzać? Tak! Wystarczy wszystko zaplanować, zrobić odpowiednie rozeznanie i porównać oferty. Ile możecie zaoszczędzić? Nawet kilkaset złotych!

  Ferie zimowe z dzieckiem

  Źródło: © natasnow - Fotolia

  Jeśli nie wysyłasz dziecka na ferie obóz zimowy czy do babci, możesz zapewnić mu atrakcje także w domu. Ferie w domu nie muszą być nudne. Wszystko zależy od twojej inwencji i upodobań dziecka. Podpowiadamy co robić w ferie zimowe z dzieckiem.

  Bezpieczeństwo w podróży – jak ochronić dokumenty i pieniądze

  Źródło: © Ammentorp - Fotolia.com

  Czy wiesz, jak skutecznie zabezpieczyć paszport i pieniądze przed kradzieżą na wakacjach?

  Pomysły na ciekawe wakacje w mieście

  © gpointstudio - Fotolia.com

  Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Im większe miasto tym więcej możliwości letniej rozrywki. Ale to nie jest regułą. Wystarczy się rozejrzeć a pomysł na wakacje sam przyjdzie.

  Wakacje w Polsce – pomysły na urlop w kraju

  Źródło: morguefile.com

  Urlop w Polsce może być niezapomnianą przygodą. O tym jaki kierunek wybrać zdecydujcie sami, a my możemy ewentualnie podpowiedzieć gdzie warto się wybrać, co warto zobaczyć.

  Pomysł na majówkę. Gdzie wyjechać na długi weekend

  © gpointstudio - Fotolia.com

  Majówka, to czasem jedyna okazja by wyrwać się od obowiązków. Problem pojawia się, gdy chęci na wyjazd są, ale pomysłów, gdzie spędzić długi weekend brak.

 • Bądź na bieżąco