Jak zawiązać krawat? Węzeł prosty

Savoir vivre

krawaty


Sposobów na to, jak wiązać krawat jest wiele. Tutaj przedstawiamy najprostszy z nich. Węzeł prosty, nazywany też węzłem w czwórkę.

Ta metoda wiązania nazywana jest też niekiedy intuicyjną, ponieważ bardzo szybko można do niej dość bez wcześniejszych wskazówek. Pasuje na każdą okazję, do praktycznie każdej koszuli. To właśnie tej metody uczą się najczęściej mali chłopcy od swoich ojców.

Węzeł w czwórkę (węzeł prosty).

wezel_prosty


1 / 52 / 53 / 54 / 55 / 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany.

Możesz używać następujących tagów i znaczników HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 
 • Zobacz też

  Jak zawiązać krawat? Węzeł Trinity

  Krawat można wiązać na wiele sposobów. W tej odsłonie przedstawiamy węzeł Trinity. Trudny tylko z pozoru.

  Jak zawiązać krawat? Węzeł Eldredge

  Sposobów na to, jak zawiązać krawat jest wiele. Węzeł Eldredge jest jednym z mniej popularnych, trudniejszych ale i fantastycznie wyglądających wiązań.

  Jak zawiązać krawat? Windsor i Pół Windsor

  Sposobów na to, jak zawiązać krawat jest wiele. Nawet najprostsze wiązanie można wykonać na kilka sposobów. W tej odsłonie instrukcja jak wykonać Windsor i Pół Windsor.

  Jak dawać napiwki w restauracjach?

  Wyobraź sobie, że idziesz do restauracji. Rachunek wynosi 71zł. Jedzenie jest średnie ale kelner bardzo sympatyczny. Chcesz go nagrodzić napiwkiem. Tylko właśnie ile mu dać. A do tego pojawia się dodatkowy problem. Masz tylko kartę.

  Jak zachować się w restauracji? Czyli dobre maniery przy stole

  Idziemy do restauracji a tam OJEJ. Rząd sztućców dezorientuje, kelner winem straszy no i jeszcze ta nieporadna serwetka...

 • Bądź na bieżąco