Prezent dla młodej mamy, prezent dla niemowlaka

Z okazji

mama

niemowlę

prezenty


Prezent dla niemowlaka

Fot. sxc.hu

Co wypada przynieść dla niemowlęcia gdy idziemy z wizytą? Kilka sprawdzonych rad jaki prezent podarować.

Wybieracie się w odwiedziny do znajomej, która jest w ciąży albo niedawno urodziła? Dziwnie pójść z pustymi rękoma, prawda? Z drugiej strony zawsze jest problem co wypada kupić młodej mamie czy małemu dziecku. Lifeislife.pl poleca kilka podrzuconych przez same mamy pomysłów na prezent.

Pieluchy

Pomysł na prezent nr 1 na liście prezentów dla młodych rodziców i dziecka. Przede wszystkim bardzo użyteczny i potrzebny młodym rodzicom, którzy wydają dużo pieniędzy tygodniowo na pieluszki dla swoich pociech. Ceny kształtują się od 40 zł w górę.

Chusteczki nawilżające

Podobnie jak pieluszki jest to rzecz, której nigdy za wiele. Ceny zależą od ilości chusteczek w opakowaniu – od ok. 4 zł w górę.

Kosmetyki dla kobiet

Prezent przeznaczony dla pań, które jeszcze są w ciąży lub już urodziły. Dobry krem na rozstępy nigdy nie zawadzi. Ceny dobrych kremów po których widać efekty kosztują od 30 zł w górę.

Album na pierwsze lata życia

W dzisiejszych czasach jest masa firm posiadających w ofercie piękne ręcznie robione albumy, na których młodzi rodzice mogą umieszczać zdjęcia swoich maluszków i zapisywać ważne momenty z ich życia. Taki album może zbierać nie tylko fotografie ale i takie pamiątki, jak: odciski stópki lub rączki malucha, opaskę z nadgarstka z oddziału dla noworodków. Cena od 20zł w górę.

Szkatułka na pamiątki

Jeśli album to za mało, na pewno fajnym prezentem będzie szkatułka, w której młodzi rodzice będą mogli odkładać wszystkie związane z maluszkiem pamiątki np. test ciążowy, zdjęcia USG, pierwsze ubranko, zdjęcia itd. Najprostsze, drewniane szkatułki ze zdobieniami można kupić za min. 35 zł.

Rożek

Nazywany inaczej becikiem będzie doskonałym okryciem dla maluszka podczas karmienia. Ceny od 20 zł w górę.

Drewniane klocki

Dla większych dzieci. Duże, proste elementy, uczą i bawią. Ceny są uzależnione od złożoności zabawki. Te najprostsze jednoelementowe zaczynają się od ok 20 zł w górę.

Gryzak

Przydatny dzieciom w momencie wyrzynania się ząbków. Ceny zaczynają się od kilku złotych.

Mata edukacyjna

Prezent stymulujący zmysły malucha, który potrafi „kupić” rodzicom trochę czasu gdy maleństwo zajmie się zabawą i nauką zarazem. Cena jest dosyć wysoka. Ceny mat edukacyjnych zaczynają się od mniej więcej 200 zł.

Kocyk z imieniem dziecka

W ofercie wielu sklepów z akcesoriami dla dzieci znajdują się kocyki, ręczniki, rożki, śpioszki czy pościele, na których można naszyć czy wyhaftować imię, datę urodzenia, wagę i wzrost maluszka. Ceny uzależnione są przede wszystkim od przedmiotu. Zamawiając ręcznik zapłacimy ok. 30zł, podczas gdy kocyk to koszt minimum 50 zł.

Jeśli powyższe pomysł do Was nie „przemówiły”, po prostu zadzwońcie do zainteresowanej i zapytajcie, co byłoby potrzebne. Większość rodziców ma jeszcze przed narodzeniem dziecka zestaw ubranek, kocyków i butelek. Nie ma sensu zatem ich dublowanie. Stąd warto zapytać i kupić to, co na prawdę jest potrzebne.


1 / 52 / 53 / 54 / 55 / 5 (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

4 Komentarze