Rodzaje kieliszków do wina

Kuchnia

kieliszki

wino


Jest ich wiele a każdemu rodzajowi wina odpowiada odpowiedni kształt. Kieliszki do wina. Zobacz prostą ikonografikę.

Kiliszki możemy podzielić na stosowne do wina białego, czerwonego, musującego, wzmacniającego oraz kieliszki uniwersalne. Niektóre z nich można stosować wymiennie w zależności od rodzaju wina. Co więcej, kieliszki do wina można dopasować również pod kątem konkretnego alkoholu.

Kieliszki do wina i ich rodzaje

Źródło: Electrolux


1 / 52 / 53 / 54 / 55 / 5 (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Skomentuj

Your email is never published nor shared.

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 
 • Zobacz też

  Jak myć kieliszki

  Kieliszki do wina

  Niby sprawa prosta ale ilu z nas zdarzyło się potłuc kieliszki w zmywarce. Zobacz prostą ikonografikę, o czym pamiętać, myjąc kieliszki.

  Kiedy mogę jechać po alkoholu

  Kiedy mogę jechać po alkoholu

  Każdy, kto ma prawo jazdy prędzej czy później zada sobie pytanie: kiedy mogę jechać po alkoholu? Jednoznacznej odpowiedzi na nie nie ma, choć zdrowy rozsądek podpowiada – piłeś? nie jedź.

  Jakie wino wybrać do posiłku? Kilka prostych zasad

  Źródło: sxc.hu

  Jakie wino do posiłku będzie najodpowiedniejsze? Jakie wino będzie najlepsze do mięsa, a które do ryby? Oto kilka prostych wskazówek.

  3 przepisy na koktajl z truskawek

  Koktajl z truskawek

  Koktajl z truskawek, to jeden z sezonowych hitów. Można go przyrządzić wg klasycznego przepisu, albo w nieco innej wersji.

  Dieta bezglutenowa: celiakia

  Dieta bezglutenowa

  Dieta bezglutenowa, to nie tylko sposób odżywiania osób chorych na celiakię, ale również rodzaj "mody spożywczej". Czy wiesz, czym jest gluten, dlaczego szkodzi i czy na pewno dla ciebie też jest groźny?

 • Bądź na bieżąco