Samochody

Gadżety samochodowe

Praktyczne gadżety dla kierowców

Samochody

Zobacz 5 gadżetów, które zwiększą komfort i bezpieczeństwo kierowcy.

Leasing na samochód

Leasing samochodu – na czym polega?

Samochody

Samochód w firmie to rzecz niezbędna, jednak nie każdego przedsiębiorcę stać na zakup pojazdu. Co zrobić w takiej sytuacji? Rozwiązanie tego problemu wbrew pozorom nie jest trudne.

podróżowanie samochodem zimą

Podróżowanie samochodem zimą

Samochody

Bezpieczne podróżowanie autem zimą może być wyzwaniem. Polacy coraz częściej wybierają się samochodem na narty np. do Włoch. Zobacz, co zrobić, by podróżowało się bezpieczniej.

Opony zimowe vs opony letnie

Samochody

Na pierwszy rzut oka niczym szczególnym się nie różnią. To tylko pozór. Różnice są i to istotne. Te przekładają się na bezpieczeństwo, komfort jazdy i oszczędności.

Samodzielne tankowanie gazu krok po kroku

Samochody

O ile tankowanie benzyny czy oleju napędowego nie stanowi problemu dla kierowców o tyle samodzielne tankowanie gazu to już poważna sprawa.

Kiedy mogę jechać po alkoholu

Kiedy mogę jechać po alkoholu

Samochody

Każdy, kto ma prawo jazdy prędzej czy później zada sobie pytanie: kiedy mogę jechać po alkoholu? Jednoznacznej odpowiedzi na nie nie ma, choć zdrowy rozsądek podpowiada – piłeś? nie jedź.

Wyposażenie samochodu. Co nowego?

Samochody

Większy komfort i bezpieczeństwo, to przede wszystkim daje dodatkowe wyposażenie samochodu. O tym czy auto jest dobre i bezpieczne wcale nie świadczy jego wygląd, ale to co nie zawsze jest dla oka widoczne.

Ubezpieczenie OC - obowiązkowe ubezpieczenie samochodu

Samochody

W myśl polskich przepisów, samochód bez ważnego ubezpieczenia OC nie może wyjechać na drogę. Oto pigułka najważniejszych informacji dotyczących ubezpieczenia.

naturalny odświeżacz do samochodu z pomarańczy

Odświeżacz do samochodu domowej roboty

Samochody

Lubicie, gdy w waszym aucie ładnie pachnie? Często stosujemy do tego odświeżacze powietrza, zapachowe plakietki, olejki itp. Dziś pokażemy wam jak zrobić własny, naturalny odświeżacz do samochodu.

mężczyzna prowadzący samochód widzi auto przed sobą

Jak oszczędzać paliwo i emitować mniej CO2 do atmosfery?

Samochody

Kilka zasad, które stosowane regularnie zmniejszą koszty zakupu paliwa i pomogą zmniejszyć emisję CO2 do atmosfery.