Styl

Kobiecy dress code w pracy a upał

Styl

Twoja praca wymaga formalnego stroju także w wakacje? Zobacz, jakie ubrania wybrać w czasie upałów, by zachować dress code ale czuć się komfortowo.

Strój do ćwiczń fitness

Strój sportowy - wybieraj mądrze

Styl

Kiedyś wystarczyły dresy lub krótkie spodenki i koszulka, dzisiaj nie jest to takie oczywiste. Ile dyscyplin sportu tyle rodzajów sportowych strojów.

6 pomysłów na welon

Styl

Klasyczny welon, a może czepek, a może kwiatowe ozdoby do włosów? Zobacz 6 pomysłów na to, czym ozdobić włosy panny młodej w dniu ślubu.

Wkładki do butów i ich rodzaje

Styl

Buty choćby najbardziej szykowne, jeśli uwierają i deformują stopy, długo nam nie posłużą. A wina może leżeć po stronie... wkładek. Tylko jakie wkładki wybrać?

Jak dawać napiwki w restauracjach?

Styl

Wyobraź sobie, że idziesz do restauracji. Rachunek wynosi 71zł. Jedzenie jest średnie ale kelner bardzo sympatyczny. Chcesz go nagrodzić napiwkiem. Tylko właśnie ile mu dać. A do tego pojawia się dodatkowy problem. Masz tylko kartę.

Jak zachować się w restauracji? Czyli dobre maniery przy stole

Styl

Idziemy do restauracji a tam OJEJ. Rząd sztućców dezorientuje, kelner winem straszy no i jeszcze ta nieporadna serwetka...

Drugie życie ubrań, czyli jak kupować w lumpeksach

Styl

Kiedyś omijane z daleka, dziś na czasie. Lumpeksy, ciucharnie, ciuchlandy, szmateksy, secondhandy. Nie ma miasta, w którym by ich nie było.

pastowanie butów

Pastowanie butów skórzanych

Styl

Pastowanie butów to jedna z podstawowych czynności, której warto się nauczyć. Czyste i zadbane buty są naszą wizytówką w pracy, na uczelni, podczas rozmowy kwalifikacyjnej, czy w dniach uroczystości rodzinnych.

Suknia ślubna - inspiracje dla Panny Młodej

Styl

Suknia ślubna to najważniejsza sukienka w życiu każdej kobiety. Dlatego każda przyszła żona chce wybrać tę najlepszą, wyjątkową. Tylko co zrobić, jeśli panna młoda nie wie, co jej się podoba?

Jak zawiązać krawat? Węzeł Trinity

Styl

Krawat można wiązać na wiele sposobów. W tej odsłonie przedstawiamy węzeł Trinity. Trudny tylko z pozoru.