Styl

Źródło: pexels.com - Negative Space

Kobiecy dress code w pracy a upał

Styl

Twoja praca wymaga formalnego stroju także w wakacje? Zobacz, jakie ubrania wybrać w czasie upałów, by zachować dress code ale czuć się komfortowo.

Strój do ćwiczń fitness

Strój sportowy - wybieraj mądrze

Styl

Kiedyś wystarczyły dresy lub krótkie spodenki i koszulka, dzisiaj nie jest to takie oczywiste. Ile dyscyplin sportu tyle rodzajów sportowych strojów.

pomysł na welon

6 pomysłów na welon

Styl

Klasyczny welon, a może czepek, a może kwiatowe ozdoby do włosów? Zobacz 6 pomysłów na to, czym ozdobić włosy panny młodej w dniu ślubu.

wkladki ikona wpisu

Wkładki do butów i ich rodzaje

Styl

Buty choćby najbardziej szykowne, jeśli uwierają i deformują stopy, długo nam nie posłużą. A wina może leżeć po stronie... wkładek. Tylko jakie wkładki wybrać?

źródło: © Sergey Nivens - Fotolia.com

Jak dawać napiwki w restauracjach?

Styl

Wyobraź sobie, że idziesz do restauracji. Rachunek wynosi 71zł. Jedzenie jest średnie ale kelner bardzo sympatyczny. Chcesz go nagrodzić napiwkiem. Tylko właśnie ile mu dać. A do tego pojawia się dodatkowy problem. Masz tylko kartę.

źródło: sxc.hu

Jak zachować się w restauracji? Czyli dobre maniery przy stole

Styl

Idziemy do restauracji a tam OJEJ. Rząd sztućców dezorientuje, kelner winem straszy no i jeszcze ta nieporadna serwetka...

źródło: sxc.hu

Drugie życie ubrań, czyli jak kupować w lumpeksach

Styl

Kiedyś omijane z daleka, dziś na czasie. Lumpeksy, ciucharnie, ciuchlandy, szmateksy, secondhandy. Nie ma miasta, w którym by ich nie było.

pastowanie butów

Pastowanie butów skórzanych

Styl

Pastowanie butów to jedna z podstawowych czynności, której warto się nauczyć. Czyste i zadbane buty są naszą wizytówką w pracy, na uczelni, podczas rozmowy kwalifikacyjnej, czy w dniach uroczystości rodzinnych.

sxc.hu

Suknia ślubna - inspiracje dla Panny Młodej

Styl

Suknia ślubna to najważniejsza sukienka w życiu każdej kobiety. Dlatego każda przyszła żona chce wybrać tę najlepszą, wyjątkową. Tylko co zrobić, jeśli panna młoda nie wie, co jej się podoba?

wezel_trinity

Jak zawiązać krawat? Węzeł Trinity

Styl

Krawat można wiązać na wiele sposobów. W tej odsłonie przedstawiamy węzeł Trinity. Trudny tylko z pozoru.