Moda

Kobiecy dress code w pracy a upał

Moda

Twoja praca wymaga formalnego stroju także w wakacje? Zobacz, jakie ubrania wybrać w czasie upałów, by zachować dress code ale czuć się komfortowo.

Strój do ćwiczń fitness

Strój sportowy - wybieraj mądrze

Moda

Kiedyś wystarczyły dresy lub krótkie spodenki i koszulka, dzisiaj nie jest to takie oczywiste. Ile dyscyplin sportu tyle rodzajów sportowych strojów.

6 pomysłów na welon

Moda

Klasyczny welon, a może czepek, a może kwiatowe ozdoby do włosów? Zobacz 6 pomysłów na to, czym ozdobić włosy panny młodej w dniu ślubu.

Wkładki do butów i ich rodzaje

Moda

Buty choćby najbardziej szykowne, jeśli uwierają i deformują stopy, długo nam nie posłużą. A wina może leżeć po stronie... wkładek. Tylko jakie wkładki wybrać?

Drugie życie ubrań, czyli jak kupować w lumpeksach

Moda

Kiedyś omijane z daleka, dziś na czasie. Lumpeksy, ciucharnie, ciuchlandy, szmateksy, secondhandy. Nie ma miasta, w którym by ich nie było.

Suknia ślubna - inspiracje dla Panny Młodej

Moda

Suknia ślubna to najważniejsza sukienka w życiu każdej kobiety. Dlatego każda przyszła żona chce wybrać tę najlepszą, wyjątkową. Tylko co zrobić, jeśli panna młoda nie wie, co jej się podoba?

Biała koszula - z czym ją nosić

Moda

Brakuje Ci pomysłów na to, do czego założyć białą koszulę? W takim razie, ten artykuł jest dla ciebie.

Rozmowa kwalifikacyjna - jak się ubrać na rozmowę o pracę?

Moda

Co najlepiej założyć na rozmowę kwalifikacyjną? Zobacz nasze wskazówki i dowiedz się co jest faux pas, gdy szukasz pracy

W co się ubrać na wigilię firmową?

Moda

Na przestrzeni ostatnich lat widzimy, że coraz chętniej zarówno duże, jak i małe firmy organizują swoim pracownikom tzw. wigilię. W co się ubrać na taką okazję? Oto kilka propozycji dla pań i panów.

ubiór na ślub wesele

Jak się ubrać na wesele i ślub - porady dla gości i Młodej Pary

Moda

Jeśli zastanawiasz się, w co się ubrać na ślub czy wesele, zobacz koniecznie ten artykuł. Porady ze zdjęciami!