Zdrowie

Zioła w ciąży

Cholina w diecie ciężarnej

Zdrowie

Kobiety w ciąży mogą mieć teraz dodatkowy powód do spożywania większej ilości brokułów i jajek podczas tego wyjątkowego okresu.

Źródło: pixabay.com - chezbeate

Domowe sposoby na oparzenia słoneczne

Zdrowie

Jak radzić sobie z oparzeniem słonecznym i w jaki sposób ich unikać w przyszłości. Materiał wideo.

Znamiona

Usuwanie znamion - fakty i mity

Zdrowie

Na ciele większości z nas można zwykle naliczyć od kilku do nawet kilkudziesięciu różnego rodzaju zmian skórnych. Zdarza się, że nie tylko nie dodają uroku, lecz są źródłem kompleksów, a nawet zagrożeniem dla zdrowia.

Zioła w ciąży

Zioła przygotowujące do porodu - prawda czy mit

Zdrowie

Będąc w ciąży można usłyszeć od mam, babć, także od położnych o świetnych właściwościach niektórych preparatów, które łagodzą sam poród. Naukowcy badają takie mity. Ich wyniki potrafią zaszokować.

Opuchnięte oczy i powieki od czytania

Domowe sposoby na zmęczone, opuchnięte oczy

Zdrowie

Dużo pracujesz przed komputerem? Nie dosypiasz? Cierpisz na alergię? Dużo czytasz? Jeśli choć na 1 pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to doskonale wiesz co to znaczy mieć zmęczone, opuchnięte oczy.

Alergeny w jedzeniu

14 najpopularniejszych alergenów pokarmowych

Zdrowie

Myślisz, że silną reakcję alergiczną może wywołać tylko mleko krowie albo orzeszki ziemne? Niestety jest ich więcej. Niektóre cię zaskoczą.

© Khorzhevska - Fotolia.com

Czysta i promienna cera bez trądziku

Zdrowie

Masz dość nawracającego trądziku? Chcesz w końcu zapomnieć o wstydzie związanym z wyglądem twojej cery? Sprawdź jak skutecznie pokonać trądzik i zyskać piękną, promienną oraz gładką cerę bez szpecących wygląd niedoskonałości.

Sposoby na wzdęcia

Jak pozbyć się wzdęć domowymi sposobami

Zdrowie

Masz często twardy wzdęty brzuch? To mogą być wzdęcia. Jak pozbyć się wzdęć? Zobacz co je powoduje i domowe sposoby na wzdęcia.

Sposoby na spuchnięte stopy

Sposoby na opuchnięte stopy

Zdrowie

Masz spuchnięte stopy? Nabrzmiałe i opuchnięte nogi? Zobacz jak sobie z nimi poradzić domowymi sposobami.

Kwas foliowy

Kwas foliowy - nie tylko w ciąży

Zdrowie

Jest nieodłącznym suplementem diety podczas starania się o dziecko i w czasie ciąży. Ale tak naprawdę potrzebny jest każdemu człowiekowi, a dokładniej wszystkim komórkom organizmu, na każdym etapie rozwoju i funkcjonowania.