Zdrowie

Połóg

Połóg - jak wygląda i czego się spodziewać

Zdrowie

Połogiem nazywamy okres po ciąży, bezpośrednio po porodzie, w którym organizm kobiety wraca do stanu sprzed ciąży. Przyjmuje się, że połóg trwa mniej więcej 6 tygodni. W tym czasie zachodzi szereg zmian w ciele i psychice młodej mamy.

Jak wygląda naprawdę ciąża

Jak naprawdę wygląda ciąża

Zdrowie

Media kreują obraz ciąży, jako magicznego czasu, w którym kobieta promienieje. I choć okres ciąży sam w sobie jest naprawdę wyjątkowy, to niestety, przez większość czasu towarzyszą wymioty, opuchlizna i zaparcia. Jak wygląda ciąża, tak naprawdę?

Kobieta śpiąca

8 lifehacków na lepszy sen

Zdrowie

Jak zwiększyć jakość snu? Zobacz sposoby na to, jak lepiej zasypiać i budzić się bardziej wypoczętym.

Zioła w ciąży

Cholina w diecie ciężarnej

Zdrowie

Kobiety w ciąży mogą mieć teraz dodatkowy powód do spożywania większej ilości brokułów i jajek podczas tego wyjątkowego okresu.

Domowe sposoby na oparzenia słoneczne

Zdrowie

Jak radzić sobie z oparzeniem słonecznym i w jaki sposób ich unikać w przyszłości. Materiał wideo.

Znamiona

Usuwanie znamion - fakty i mity

Zdrowie

Na ciele większości z nas można zwykle naliczyć od kilku do nawet kilkudziesięciu różnego rodzaju zmian skórnych. Zdarza się, że nie tylko nie dodają uroku, lecz są źródłem kompleksów, a nawet zagrożeniem dla zdrowia.

Zioła w ciąży

Zioła przygotowujące do porodu - prawda czy mit

Zdrowie

Będąc w ciąży można usłyszeć od mam, babć, także od położnych o świetnych właściwościach niektórych preparatów, które łagodzą sam poród. Naukowcy badają takie mity. Ich wyniki potrafią zaszokować.

Opuchnięte oczy i powieki od czytania

Domowe sposoby na zmęczone, opuchnięte oczy

Zdrowie

Dużo pracujesz przed komputerem? Nie dosypiasz? Cierpisz na alergię? Dużo czytasz? Jeśli choć na 1 pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to doskonale wiesz co to znaczy mieć zmęczone, opuchnięte oczy.

Alergeny w jedzeniu

14 najpopularniejszych alergenów pokarmowych

Zdrowie

Myślisz, że silną reakcję alergiczną może wywołać tylko mleko krowie albo orzeszki ziemne? Niestety jest ich więcej. Niektóre cię zaskoczą.

Czysta i promienna cera bez trądziku

Zdrowie

Masz dość nawracającego trądziku? Chcesz w końcu zapomnieć o wstydzie związanym z wyglądem twojej cery? Sprawdź jak skutecznie pokonać trądzik i zyskać piękną, promienną oraz gładką cerę bez szpecących wygląd niedoskonałości.