Uroda

Domowe sposoby na oparzenia słoneczne

Uroda

Jak radzić sobie z oparzeniem słonecznym i w jaki sposób ich unikać w przyszłości. Materiał wideo.

Znamiona

Usuwanie znamion - fakty i mity

Uroda

Na ciele większości z nas można zwykle naliczyć od kilku do nawet kilkudziesięciu różnego rodzaju zmian skórnych. Zdarza się, że nie tylko nie dodają uroku, lecz są źródłem kompleksów, a nawet zagrożeniem dla zdrowia.

Czysta i promienna cera bez trądziku

Uroda

Masz dość nawracającego trądziku? Chcesz w końcu zapomnieć o wstydzie związanym z wyglądem twojej cery? Sprawdź jak skutecznie pokonać trądzik i zyskać piękną, promienną oraz gładką cerę bez szpecących wygląd niedoskonałości.

Sposoby na spuchnięte stopy

Sposoby na opuchnięte stopy

Uroda

Masz spuchnięte stopy? Nabrzmiałe i opuchnięte nogi? Zobacz jak sobie z nimi poradzić domowymi sposobami.

koenzym q10

Koenzym Q10 i jego tajemnice

Uroda

Koenzym Q10 jest jedną z najważniejszych substancji jaką wytwarza organizm. To organiczny związek chemiczny z grupy ubichinonów, zapewniający prawidłowy przebieg procesów życiowych komórki.

mocznik w kosmetykach

Mocznik w kosmetykach - zobacz ile wiesz

Uroda

To, że mocznik w kosmetykach obecny jest od dawna, wiemy nie od dziś. Ale po co producenci go w nie wciskają? Wszystkim tym, którzy chcą się dowiedzieć więcej dedykujemy ten artykuł.

Domowe sposoby na piękne stopy

Uroda

Zazwyczaj niewidoczne, ukryte w skarpetach, rajstopach i obuwiu. A gdy przychodzi lato.... nie zawsze jest się czym chwalić. O stopy warto, a nawet trzeba dbać. Cały rok.

Domowe kosmetyki do samodzielnego przygotowania

Uroda

Kosmetyki możemy zrobić sami, w domu ze składników dostępnych we własnej lodówce. Te bardziej skomplikowane również, z półproduktów dostępnych w specjalistycznych sklepach.

Domowe maseczki na twarz. Proste, tanie i skuteczne

Uroda

Spośród domowych kosmetyków sporą gamę stanowią te pielęgnacyjne do twarzy. Pokażemy, jak je przygotować.

Cywilizacyjne choroby stóp – jak je leczyć

Uroda

„Buty dla stóp, nie stopy dla butów” - taką zasadą kieruje się zapewne większość kobiet. Uwielbiamy przecież przemierzać galerie handlowe w poszukiwaniu najmodniejszych szpilek czy dobierać obuwie do swoich stylizacji.